RegisterSign In
Q

Did you mean $20 per lesson or the whole course?

1088 Views | Save to Account
Asked by Lynn Tuesday Sep 6th 2011 in International Students
A
  • answers
A Rating 0

Which course are you asking about?

was this answer helpful? yes no
  • related questions
Q
answer now

What kind of courses for a vet assistant?

Q
answer now

What are some of curriculum designs used in the areas of reading and literacy ?

Q
answer now

How does an astronaut prepare for a flight into space?

Q
answer now

If I enroll, Will I be allowed to split the payment of the fees in four, so it can help me pay much easier than ever.

Ask your own question!

256 characters left